Állampolgári bejelentés érkezett a rendőrség ügyeletére, miszerint az egyik nemesrempehollósi telepen gyanús személyek tartózkodnak. A helyszínre érkező járőrök cselekményük közben tetten értek egy rumi és egy vasvári férfit, akik nagyobb mennyiségű fémet kíséreltek meg eltulajdonítani. A rendőrök az elkövetőket előállították és gyanúsítottként kihallgatták. A Körmendi Rendőrkapitányság az ügyben büntetőeljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!