Tegnap az esti órákban egy budapesti nő Skoda típusú személygépkocsival közlekedett a 86-os számú főúton, Hegyfalu felől Répcelak irányába. Haladása során Vámoscsalád térségében az egyik útkanyarulatból kiérve letért a menetiránya szerinti jobb oldali útpadkára és a vízelvezető árokba hajtva állt meg. A helyszínről a jármű vezetőjét mentővel kórházba szállították. A Sárvári Rendőrkapitányság az ügyben szabálysértési eljárást indított.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!