Az MSZP szombathelyi szervezete augusztus 31-én (pénteken), 15-17 óra között a Derkovits városrészen, az Órásháznál tanévkezdéshez kötódő szabadtéri programot szervez. A rendezvényen részt vesz Kunhalmi Ágnes, az MSZP országos elnökségi tagja, oktatáspolitikus, dr. Ipkovich György országgyűlési képviselő, az MSZP városi elnöke, dr. Nemény András országgyűlési képviselő, az MSZP megyei elnöke és dr. Czeglédy Csaba önkormányzati képviselő, MSZP-SZTKE frakcióvezető.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!