Tegnap reggel egy lengyel állampolgár egy vontatóból és a hozzá kapcsolt félpótkocsiból álló járműszerelvénnyel közlekedett a 86-os főút elkerülő szakaszán a Rumi út felől a Vépi út irányába. A jármű vezetője azonban haladása során a szentgotthárdi vasútvonal szintbeli kereszteződéséhez érve, az átjárót biztosító fényjelző készülék tilos jelzésének ellenére a sínekre hajtott, és a félpótkocsi sarkával letörte az átjáróban elhelyezett sorompót, majd a helyszínről távozott. A járőrök a férfit a 86-os számú főút szombathelyi elkerülő szakaszán elfogták.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!