Tegnap nemcsak ünnepélyes tanévnyitóra gyülekeztek a diákok a Nagy Márton Általános Iskolában, hanem iskola avatóra is. Az önkormányzat sikeres pályázata után uniós források igénybevételével kezdődhetett el az iskola átalakítása. Kevés idő állt az építők rendelkezésére, hiszen májusban még tanítottak az intézményben. A sikeres pályázat után a határidőt betartva a tanévnyitóra kész lett az épület. Ez azt is jelenti, hogy nem kell már szűk helyeken szorongani, a tantermek tágasak és világosak. A nyílászárók korszerűek, a vizesblokkok szintén. Még lifttel is felszerelték az iskolát.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!