Szeptember 7-én 11 órakor tartja a 2012/2013-as tanév nyitó ünnepségét a Savaria Egyetemi Központ az AGORA – Művelődési és Sportházban – tájékoztat az intézmény. A rendezvényen köszöntőt mond prof. dr. Gadányi Károly, a Savaria Egyetemi Központ elnöke és Harangozó Bertalan, Vas megye kormánymegbízottja. Az elsőéves hallgatókat az egyetem polgáraivá a három szombathelyi dékán, a város polgáraivá pedig dr. Puskás Tivadar, Szombathely polgármestere fogadja. A kitüntetéseket prof. dr. Gadányi Károly adja át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!