A népszerű együttes nevével fémjelzett járatot mindössze egyetlen nap lehet majd újra használni. A hétvégén lesznek a vasi megyeszékhelyen a Magyar Dal Napja rendezvénysorozat programjai, ennek az egyik kuriózuma, hogy vasárnap délután 15 és 16 óra között újra jár a népszerű magyar együttes nevét viselő 30Y-os busz – mondta el Grünwald Stefáni, az Agora igazgatója. A zenészek a Thököly Imre utcában szállnak fel a buszra, a járat pedig a jelenlegi 35-ös busz vonalán közlekedik majd. Aki szeretne együtt utazni a zenekarral, az ezt ingyen teheti, a járatra ugyanis nem kell jegyet venni. A Magyar Dal Fővárosa címmel büszkélkedhető szombathelyi programokat a Nyugat Rádió is támogatja, így két napon át csak magyar zene szól majd a 88.4-en.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!