A Magyar Közút Szombathelyi igazgatósága megkezdi a Március 15. téri körforgalom és a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság közötti útszakasz jobb oldali külső, valamint szakaszosan a belső sávjában a 2011-ben elvégzett gázvezeték rekonstrukció utáni végleges burkolat helyreállítási munkálatait. Ezért forgalomkorlátozás miatt ebben az időszakban a forgalom lassulására, valamint torlódásra kell számítani. Aki teheti a torlódások elkerülése végett inkább kerülő útvonalat vegyen igénybe.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!