A sárvári Kanona Band és Mazsorett Együttes Finnországban vendégszerepelt a Sastamalában egy kulturális egyesület meghívására. A fesztivál megnyitóján a Kanona Band közösen zenélt a helyi fúvós-zenekarral, ezt követően kezdődött a felvonulás a város utcáin. A mazsorettek felléptek szabadtéren, a fesztiválsátorban, a polgármesteri fogadáson, illetve a helyi vásárban. Abban a megtiszteltetésben is részük volt, hogy együtt ebédelhettek a finn államfővel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!