A szombathelyi II. János Pál szakkollégium nem csak diákszállóként működik majd. Az alapító-fenntartó, valamint az intézményvezetőség célja, hogy egy keresztény szellemi műhely és lelkiekben gazdag közösség jöjjön létre a Püspöki Sörházban, megteremtve a keresztény kikapcsolódás lehetőségeit is. A működésüket a napokban kezdik meg, eddig 17-en nyertek felvételt a közösségbe. További 7-8 hallgató van várólistán, akiknek egy pótfelvételi eljárás során lesz lehetőségük bekerülni. Számukra és további érdeklődők számára szeptember 14-én, pénteken tartanak pótfelvételit a SEK "A" épületében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!