Ma egész nap ingyen tesztelhetjük a látásunkat az Opticnet és a Miklósi Optika közös szervezésében egy teherautóban kialakított rendelőben. Miklósi Anikó ügyvezető a Nyugat Rádiónak elmondta, bár mindenkinek ajánlott lenne fél- vagy egy évente felkeresni látszerészét, legtöbbször legyőz minket a lustaság. Így azonban, ha mindennapi dolgunkat intézve belebotlunk a mobil rendelőbe, gyorsabban kötélnek állunk. Azt, hogy mennyire szükséges lenne a rendszeres látásvizsgálat jól mutatta, hogy az eddig megvizsgált szombathelyiek felének volt valami gondja a látásával.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!