Már csak négy napja maradt a Diákhitel 1. és az idei tanévtől elérhető Diákhitel 2. hitelkonstrukció igénylésére azoknak a hallgatóknak, akik október 15-én pénzhez szeretnének jutni. A Diákhitel 2-t kizárólag azok a hallgatók kérhetik, akik most kezdik felsőfokú tanulmányaikat és költségtérítéses képzésre járnak. A Diákhitel 1. szabad felhasználású hitel, felvehető maximuma pedig az idei évtől havi 50 ezer forint. Németh Péter, a Savaria Egyetemi Központ megbízott tanulmányi hivatalvezetője elmondta: a szombathelyi egyetem hallgatói közül jelenleg 600-an élnek a diákhitel adta lehetőségekkel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!