6 százalékkal növekedtek a bérek.

A munkaviszonyból származó átlagos havi bérjövedelem megközelíti a 146 ezer forintot. De ez még így is elmarad a 158 ezer 600 forintos országos átlagtól. Király Miklós, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal Vas megyei igazgatója közölte: az összevont jövedelmek 5,4 százalékos növekedést mutatnak a megyében. Az igazgató szólt arról is, hogy az összevont jövedelem havi átlagos összegével tekintve országosan Vas megye a hatodik helyet foglalja el.

Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!

A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek