A Sárvári Környezetvédő és Természetbarát Egyesület minden évben az ózon világnapja alkalmából rendezi meg egész napos programját. A rendezvényre a jelképes belépő PET-palack-kupak és sörösdoboz volt, mivel az egyesület idén összekapcsolta a környezetvédelmet a jótékonysággal. Shöberl Zsófia soproni kislány gyógykezeléséhez járult hozzá, aki a bejáratnál kupakot, vagy alumíniumdobozt adott le. Az összegyűlt mennyiség végül beszédes, 12 kilogramm kupak és 28 kilogramm fémdoboz lett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!