Korábban már beszámoltunk róla, hogy a szolgáltató cég kikapcsolta a gázt a vasi múzeumokban. Azóta a Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága a gázszolgáltatóval szembeni tartozását már kiegyenlítette, és a gázszolgáltatótól azóta érkező számláit folyamatosan rendezi. De a fűtés ismételt üzembe-helyezéséhez még el kell végeztetni a csatlakozó vezeték és a gázfogyasztó berendezések műszaki-biztonsági felülvizsgálatát, meg kell szüntetni a felülvizsgálat során megállapított hiányosságokat és az újbóli gáz alá helyezés előtt el kell végeztetni a csatlakozó vezeték tömörségi próbáját. Ezeket a feladatokon már dolgoznak a szakemberek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!