Bár idén Budapesten elmaradt a rendezvény, ma este 6 órakor Szombathelyen a Sportház elől elindul a 9. Critical Mass Savaria, ahova 200-250 biciklist várnak. A 10-15 km-es útvonal a belvároson belül halad majd, a pontos útiterv majd csak az indulás előtt kerül nyilvánosságra. Az idei év különlegessége, hogy a biciklis tömeget egy görkorcsolyás csapat is kíséri majd. Fontos, hogy mivel korán sötétedik, ezért első fehér illetve hátsó piros lámpát hozzon mindenki magával, és a sárga kerékprizmáról se feledkezzen meg senki sem- mondta el rádiónknak Szabó Gergely szervező.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!