Kedden mintegy másfél ezer kockabála lobbant lángra Győr-Ikrény külterületén. A tűz közelében egy szarvasmarhatelep és több biogáztartály is állt; köztük két, egyenként kétezer köbméteres tároló is. Ezt követően két napig dolgoztak a tűzoltók a helyszínen - közölte a katasztrófavédelem megyei szóvivője csütörtökön az MTI-vel. Dobos Viktória hadnagy elmondta: az utómunkák végeztével déltájban adták át a területet a tulajdonosnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!