A város polgármesteri hivatala arról értesíti a lakosságot, hogy megkezdi a rókák veszettség elleni, csalétekkel történő megelőzését. Ezért október 6-tól 14 napos időtartamra a város területére ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendel el. Ezért felhívja a kutyatulajdonosok és a haszonállat-tartók figyelmét arra, hogy tartózkodjanak attól, hogy állataik a fenti időszakban rétekre, legelőkre és erdőkre kijuthassanak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!