Iskolatörténeti kiállítással emlékeznek az elmúlt egy évszázadra az intézmény tanárai és diákjai. A múltidéző összeállítás méltó visszatekintés a Gothard Jenő Általános Iskola közoktatásban eltöltött 100 évére. Ezzel egy időben ma névadót is tartanak az intézményben. A tornatermet az egykori tanárról Unger Józsefről nevezik el. Ennek kapcsán felelevenítik a sporthoz kötődő „Gyere velünk” elnevezésű vetélkedőt - mondta el Mándl Józsefné igazgatónő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!