Interaktív kiállítás nyílik ma délután az Arborétumban. A "Mókusok és madarak étterme - a Kámoni Arborétum 101 termése" című kiállítást elsősorban iskolásoknak szánják, de a hangulata és a kiállítás részét képező állandó játékok családi programmá teszik. Láthatóak lesznek mindenféle legek – pl. legkisebb, legnagyobb, a legbüdösebb, mérgező és ehető termések. A kiállítás arborétumi belépőjeggyel látogatható.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!