Bezárt a csónakház, ezen a hétvégén már nem lehet csónakázni a tavon Idén a tavalyinál is kevesebben vízibicikliztek és csónakáztak a Csónakázó tavon. A napokban bezárt létesítmény évről-évre kevesebb vendéget vonz, vezetője azt mondja: az attrakció elvesztette a varázsát, emiatt régóta gondolkodnak újításon. Forrást és ötletet keresnek a megújuláshoz. Most leginkább a kisgyermekes családok járnak a tóhoz, a fiatalokat nem vonzza ez a fajta kikapcsolódás. A 13 csónakot és a 11 vízibiciklit már elszállították a tóról, télen felújítják és tavasszal, húsvét környékén újra üzembe állítják őket - tájékoztatott Kisőrsi Ferenc, létesítményvezető.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!