Három éve Békéscsaba kezdeményezésére indult el a könyvbatárok és könyvtárosok országjáró rendezvénye. Tavaly Veszprém megyét látogatták meg, idén pedig Vas megye következik. Az Országos könyvhét programjába illesztve, szombaton a csoport eléri Celldömölköt, vasárnap pedig Sárvár és Szombathely könyvtárai kerülnek sorra – mondta Pallósiné Dr. Toldi Márta a berzsenyi Dániel Megyei könyvtár igazgatója. Jövőre a hagyományt Vas megyének kell majd tovább vinnie.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!