A héten elkezdődnek a nyílt napok a Vas megyei középiskolákban. A következő néhány hétben több mint 30 intézmény képzési rendszerébe nyerhetnek betekintést az érdeklődő nyolcadikosok és szüleik. A lehetőségekről a héten Szombathelyen, a Teleki Blanka Szakközépiskolában, a Kanizsaiban és a Bolyaiban tájékozódhatnak a továbbtanulni szándékozók. A Bolyai iskolában holnap délelőtt 8 és 11 óra között várják a nyolcosztályos képzés iránt érdeklődő 4-es diákokat kísérőikkel, valamint azokat a nyolcadikos fiatalokat, akik a Bolyai Gimnáziumban szeretnék eltölteni a következő 4 évet. Károlyi Frigyes igazgató elmondta: ők elsősorban a matematika, a természettudományi specializáció és humán képzései területekre nyerhetnek betekintést holnap.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!