2012. október 17-én nyitja meg kapuit a DESIGNED IN HUNGARY rendezvénysorozat a soproni Alkalmazott Művészeti Intézetben. A Design Terminál és a peiso.comm közös rendezvényének középpontjában az a kiállítás áll, melyet Navracsics Tibor közigazgatási és igazságügyi miniszter nyit meg 2012. október 19-én este hét órakor. A kiállítás kísérőrendezvényeként magyar és osztrák dizájnszakemberek tapasztalatcseréjére kerül sor. Az október 19-21. között rendezett design vásáron pedig a hazai formakultúra rajongói kedvükre válogathatnak a kiállító tervezők egyes munkái között. A rendezvényt ezen a Facebook-oldalon lehet követni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!