A Kuckó bölcsiben a nyári szünetben központi fürdőszobát alakítottak ki. A két ütemben megvalósult beruházás részeként korábban már elbontották és korszerűsítették a teraszt, hiszen az egy tavalyi esőzéskor beázott és balesetveszélyessé vált. A felújított bölcsődét ma délelőtt ünnepélyes keretek között adják át. Az építkezéshez 4 millió 600 ezer forintot adott az önkormányzat – mondta el a Nyugatnak Sebestyén Bianka, az Egyesített Bölcsődei Intézmény vezetője.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!