Veszélyes anyag szivárog egy vagonból a hegyeshalmi vasútállomáson - tájékoztatta a katasztrófavédelem megyei szóvivője csütörtökön az MTI-t. Dobos Viktória hadnagy közölte: hatósági ellenőrzés során észlelték, hogy tűzveszélyes sztirol folyik két tartálykocsiból, de az egyiknél már sikerült ezt megszüntetni. Hozzátette: a másik vagont, amelyből még szivárog a veszélyes anyag, egy külső vágányra vontatták. A környéket ötven méteres körzetben lezárták. Az eset a vasúti forgalmat nem érinti.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!