Hivatalosan is megerősítették a hírt, hogy Bajnai Gordon, volt miniszterelnök október 23-án beszédet mond a Milla Szabad Sajtó utcai rendezvényén. Lapinformációk szerint Bajnai azt is bejelenti, hogy visszatér a politikába, de mint mondta, feladatot és nem pozíciót vállal. A volt kormányfő várhatóan összefogásra szólítja fel a demokratikus ellenzéket annak érdekében, hogy 2014-ben leváltsák az Orbán-kormányt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!