A tavalyi gyenge influenza szezon után, idén október elejétől ismét működik a szervezet, Vas megyében is, aminek az első jelentései már megérkeztek - mondta el a Nyugatnak dr. Stánicz Éva megyei tisztifőorvos. Ez alapján influenzás beteg még nem volt Vas megyében, csak influenzaszerű megbetegedéseket regisztráltak. Influenzáról ugyanis csak akkor beszélhetünk, ha a betegség minden tünete egyszerre jelentkezik - hangsúlyozta a szakember.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!