Holnap, azaz szombaton reggel 8 és délután 15 óra között több helyszínen ingyenesen leadható a háztartásokban összegyűlt elektromos és elektronikai hulladék. Az e-hulladékot szombaton a Stromfeld lakótelepi LIDL mögötti parkolóban, az Oladi ÁMK Kodály Zoltán úti parkolójában, valamint a Zanati út, Pálya út sarkán lévő parkolóban lehet leadni. A gyűjtés során háztartási kis- és nagyberendezéseket, szórakoztató elektronikai cikkeket, barkácsgépeket, irodai eszközöket vesznek át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!