A Weöres Sándor Színházban, vasárnap este 19 órától jótékonysági estet rendeznek az autista emberek javára. A Börcsök Enikő főszereplésével látható Nemsenkilény című előadást egy kávéházi beszélgetés követ, az est házigazdája Jordán Tamás lesz. A beszélgetésen olyan szervezetek és intézmények mutatkoznak be, akik autistákkal foglalkoznak. A befolyt összegből a szombathelyi Esőemberke Alapítványt, valamint a ferencesek által fenntartott gyöngyösi Autista Segítő Központot támogatják – mondta el a Nyugatnak Nádorné Vörös Ibolya, az alapítvány elnöke.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!