Október 6-án megalakult az Őrség-Goričko-Raab Mentőcsoport. A szervezet egységes arculatának kialakításához, logójának elkészítéséhez várnak kreatív ötleteket a középiskolás korosztálytól. A pályázók a tervek beküldésével hozzájárulnak ahhoz, hogy a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a beérkezett terveket az Őrség Mentőcsoport végleges logójának kialakításához felhasználja. A Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a zsűri által kiválasztott első három helyezett anyag beküldőjét könyvjutalomban részesíti. A feltételek részletei a szervezet honlapján olvashatók.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!