Jövőre márkát válthat a rendőrség, értesült a vezess.hu. A lap úgy tudja, a közbeszerzési eljárásban az Opel adta a legjobb ajánlatot a versenyben maradt Ford és Renault előtt. Az ajánlatok értékelésekor 1250 autó beszerzéséről döntöttek. A cég nem először szállít járőrautókat a magyar rendőrségnek. 15 évvel ezelőtt a Szentgotthárdon összeszerelt F Astrából készült rendőrautó. A rendőrök a magyarországi autópark második legnépszerűbb autójába ülhetnek át, mert a hazai járműállományban összesen 240 ezer Astra van. Egyedül Suzuki Swfitből fut ennél is több. A járőrautó-tender eredménye még nem hivatalos, a felek még nem kötöttek szerződét.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!