Ismét szakszervezeti diákcsereprogramot tartottak egy határon átnyúló projekt keretében. A találkozóknak az a célja, hogy az osztrák és magyar szakképző iskolákban tanulók megismerkedhessenek egymással, illetve hogy tapasztalatot cseréljenek. Magyar diákok már több alkalommal látogattak burgenlandi szakközépiskolákba valamint burgenlandi tanulók is voltak látogatóban Szombathelyen és Sopronban. Legutóbb a kismartoni szakközépiskola fodrászképzőjében tartottak közös képzési napot. Decemberben burgenlandi és magyar szakács tanulók találkoznak egymással.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!