2005. október 17-én 0 órakor kezdett el sugározni a Nyugat Rádió Szombathelyen és vonzáskörzetében az FM 88.4-en. A rádió azóta is közműsorszolgáltatóként szolgálja a térség hallgatóinak igényeit. Az elmúlt 7 évben több mint 60 ezer adásórában szólt a szombathelyiekhez. A Nyugat Rádió számára fontos, hogy mindig a legkedveltebb zenékkel, érdekfeszítő beszélgetésekkel és a legfrissebb információkkal várja, nap mint nap a hallgatóit – hangsúlyozta Roznár Gyöngyi szakmai igazgató.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!