Már hetedik alkalommal szervezték meg az Iseum Savariense programját, ahol az utóbbi időszak feltárásai, kutatásai kerülnek a nagyközönség elé. A konferencia előadásain elsősorban azok a fiatal kutatók tartják, akik a közelmúltban kezdték a szakmát, többek között a Savaria Egyetemi Központ két régész technikus hallgatója is előadást tart majd. Csapláros Andrea, az Iseum Savariense igazgatója elmondta, hogy a konferenciák anyagából kiadványt szerkesztenek, ezeket aztán majd az oktatás területén is fel lehet használni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!