Az Oladi ÁMK Simon István Utcai Általános Iskolája 20. alkalommal rendezi meg a "Barátod a természet - az egészség érték" elnevezésű városi környezetismereti - egészségnevelési vetélkedőjét alsó tagozatos diákok számára ma fél 3-kor a Simon István Utcai Általános Iskola aulájában. A verseny célja a természet- és környezetvédelem, az egészséges életmód, a helyes táplálkozási szokások kialakítása, elmélyítése. A három fős csapatok előzetes feladatként azt kapták, hogy a "Fűben, fában orvosság" jelmondat keretében hozzanak gyógynövényekről készült kompozíciót. A vetélkedőt az idén is segítik a Vas Megyei Rendőrfőkapitányság Bűnmegelőzési Osztályának munkatársai.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!