Egy nő meghalt, egy férfi pedig életveszélyes sérüléseket szenvedett Nagykanizsa határában, miután egy ittas horvát férfi elgázolta őket - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság. A horvát autóvezető gépkocsijával péntek este Bagola irányából tartott Nagykanizsa felé, amikor a Csónakázó-tónál elütötte a két várakozó embert. Az 51 éves asszony a kórházba szállítást követően belehalt sérüléseibe, a 38 éves férfi pedig életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!