A 10 éves jubileumát ünneplő fürdő életében nem múltak el nyomtalanul az évek, hiszen a fejlesztéseknek köszönhetően az ország egyik legkedveltebb turisztikai célpontja lett, egyúttal a város vonzereje is megnőtt: az elmúlt évek alatt 100 ezerről 400 ezerre növekedett a látogatók száma. Vancsura Miklós, a fürdő vezetője rádiónknak elmondta: a fejlesztések tovább folytatódnak, a tervek szerint pályázati támogatás segítségével fúrnak majd egy 2000 méteres kutat, amely a korábbi sárvári termálkristály alapját adó gyógyvíz további hasznosítását tenné lehetővé.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!