Ma nyílik meg Kámoni Arborétum Látogatóközpontban az I. Szombathelyi Kreatív Adventi Díszítés Kiállítás, melyen a Herman Ottó Szakképző Iskola diákjainak a szokványostól eltérő adventi koszorúit, asztaldíszeit állítják ki. A kiállítással a szervezők szeretnének hagyományt teremteni, mert azt tapasztalták, hogy a Kőszegen oly sikeres rendezvény Szombathelyen még nem hagyomány. A kiállítás INGYENESEN, december 16-ig tekinthető meg minden nap 9.00-17.00-ig.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!