December 10-én négy napos látogatásra érkezik Szombathelyre Volker Kluge, korunk egyik első számú olimpiatörténésze. Kluge 1982-90 között az NDK Olimpiai Bizottságának sajtófőnöke volt, az Olimpiatörténészek Nemzetközi Társaságának Életmű-díjasa, a végrehajtó bizottság tagja. A Halmay Zoltán Olimpiai Hagyományőrző Egyesület vendégeként december 12-én 18 órakor a szombathelyi Malom Sörözőben tart előadást „Albert Meyer, az 1896-os olimpia fotográfusa" címmel.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!