Vádemelési javaslattal zárta a nyomozást a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya egy életveszélyt okozó testi sértés ügyében. A nyomozás idén júliusban indult. A gyanú szerint egy hatvannyolc éves rábahidvégi férfi a 87-es számú főútvonal melletti mezőgazdasági területen szóváltást követően a járművében található vastárggyal több alkalommal megütött egy negyvenkét éves nőt. Közben azzal fenyegette, hogy megöli, de végül távozott a helyszínről. Az életveszélyes sérüléseket szenvedett nő életét a gyors orvosi ellátás mentette meg. A nyomozóhatóság az ügy minősítését megváltoztatta, és emberölési kísérlettel gyanúsította meg a férfit.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!