Zsúfolásig megtelt pénteken délelőtt a Savaria Egyetemi Központ díszterme a továbbtanulni szándékozókkal. Az érdeklődők a Nyugat-magyarországi Egyetem három szombathelyi karán induló képzésekbe, a tanszékek és egyéb szervezeti egységek mindennapjaiba is bepillanthattak. Németh Péter, a Tanulmányi Hivatal vezetője arra hívta fel a figyelmet, hogy a művészetközvetítő képzési területen idén is az intézmény felvételi vizsgáján elért pontok duplázásával állapítják meg a jelentkezők pontszámát, és a bölcsészettudományi és a társadalomtudományi képzések közül választóknak legalább egy tantárgyból emelt szintű érettségi vizsgát kell tenniük. A nyílt nap kari, tanszéki látogatásokkal fejeződött be.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!