"A színház és a magam nevében Alföldi Róbertre szavaztam, elismerve Vidnyánszky Attila rendezői képességeit és pályázatának színvonalát" - közölte Törőcsik Mari hétfőn az MTI-vel. A nemzet színésze a színház delegáltjaként vett részt a pályázatokat véleményező szakmai bizottság bizottság munkájában. Mint ismert, Vidnyánszky Attilát nevezték ki a Nemzeti Színház élére, miután a sokat és sokak által támadott, de a független művészvilág által elismert Alföldi megbízatása lejárt.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!