A Jobbik választmányi küldöttei egyhangúlag támogatták, hogy a megyei elnöki tisztséget újabb két évig, azaz 2014 decemberéig Bana Tibor töltse be. Az újraválasztott elnök Rába Kálmánt és Takács Adriánt jelölte alelnöknek, akiket szintén elsöprő többséggel támogattak a megjelentek. Az új megyei elnökség kiemelt célnak tekinti a megyei szervezettség további erősítését, mely hozzájárulhat a 2014-ben esedékes három (országgyűlési, európai parlamenti, önkormányzati) választásra történő hatékony és eredményes felkészüléshez.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!