Hagyományos módon zenével, pezsgővel és nagy tömeggel köszönti az Újévet Szombathely MJV Önkormányzata és a szervező AGORA Szombathelyi Kulturális Központ. A hajnali háromig tartó mulatság retro-videodiscoval és koncerttel várja a nagyérdeműt - kaptuk meg közleményben. A programot este 9-kor VJ Roger kezdi a videodiszkóval, éjfélkor Himnusz és újévi köszöntő jön, tíz perccel később pedig lövik a tűzijátékot. Fél 1-től Marót Viki és a Nova Kultúr Zenekar ad koncertet, végül ismét a VJ veszi kezelésbe a jelenlévőket.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!