Az Országos Vérellátó Szolgálat és a Magyar Vöröskereszt Vas Megyei Szervezete "retro" véradást szervez vasárnap 10 és 16 óra között a szombathelyi Vérellátó Intézetben. A segíteni szándékozókat virslivel, sörrel és süteménnyel vendégelik meg az intézet munkatársai – tájékoztatott Kenedli Csilla, a helyi Vöröskereszt vezetője. Hozzátette: a programot az ünnepek biztonságos vérellátása érdekében szervezik.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!