Szombathelyen a téli sportok közül egyedül a korcsolyázásnak hódolhattak a diákok az iskolai szünetben, hisz hó nem esett, és mivel nem volt elég hideg, a hóágyút sem tudták beindítani a városban. De a jégpálya nagyon kedvelt volt az ünnepek között a szombathelyiek körében, és az év első napján is sokan látogattak ki ide. Ma egyébként még a téli szüneti nyitva tartás szerint délután kettőtől fél 8-ig várják a korizni vágyókat, holnap reggeltől pedig már ismét a szokásos hétköznapi rend szerint, reggel 7 órától áll az iskolai illetve óvodai csoportok rendelkezésére a szombathelyi műjég.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!