Jelentős torlódás alakult ki a röszkei határátkelőhely belépő oldalán az ünnepeket követően Nyugat-Európába visszatérő vendégmunkások miatt – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap délelőtt az MTI-t. Jászai Linda elmondta, hogy az autósoknak mintegy két órát kell várakozniuk a belépésre. Az utazóknak érdemes a tiszaszigeti átkelőt választaniuk, amely január 4-e óta 7 és 19 óra között üzemel, s immár a magyar és szerb állampolgárok mellett, az EU, valamint az Európai Gazdasági Térségről szóló megállapodásban részes államok polgárai és harmadik országbeli hozzátartozóik használhatják – közölte a szóvivő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!