Ahogy minden hónapban, a police.hu honlapján most is megjelentek a tavalyi hónap legnagyobb sebességtúllépésiét rögzítő képek. Vas megyében decemberben is érezni lehetett, hogy télen óvatosabban hajtanak a sofőrök, hiszen a nyár közepén megszokott 150 km/h közeli rekordoknak múlt hónapban közelébe sem értek a lefülelt szabálytalankodók. Külterületen 121 km/órával haladt a 89-esen a rekorder, lakott területen belül, Simaságon pedig 100-zal. A gépjárművek üzemben tartói 45.000 Ft és 90.000 Ft közötti közigazgatási bírságra számíthatnak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!