Több órára lezárták az M5-ös autópálya Szeged felé menő sávjait a 78-as kilométernél, mert egy sertéseket szállító tehergépkocsi az árokba hajtott és felborult hétfő reggel. A forgalmat Kecskeméten keresztül terelik. A tehergépkocsiról elszabadult állatok összeszedése több órát vehet igénybe. A jármű csaknem 100 sertést szállított, ezek egy része elszabadult. A balesetben személyi sérülés nem történt. (Forrás: mti)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!